Филтри -

Рото брани

Резултати од пребарување: 556 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

556 огласа: Рото брани, рото фрези

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.300 US$ EUR ≈ 22.230 €
Број на редови 104 Простор помеѓу редови 7 мм Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 9.14 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
20.570 € UAH 833.000 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 05/2023 Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kalynivka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рото брана Agrokalina ANTOKS 6 нови рото брана Agrokalina ANTOKS 6 нови рото брана Agrokalina ANTOKS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 05/2023 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
14.600 US$ EUR ≈ 13.360 €
Број на редови 104 Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.400 US$ EUR ≈ 12.260 €
Број на редови 104 Простор помеѓу редови 85 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.100 US$ EUR ≈ 11.980 €
Број на редови 104 Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
аукција 4.200 €
Година Тип Ширина на опфаќање 4 м
Литванија, Jurbarkas
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 2 Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Година 1993 Тип Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
8.069 €
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.429 €
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
нови рото брана Actisol Actimixt TF 306 нови рото брана Actisol Actimixt TF 306
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Ohey
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.720 €
Потребна сила на трактор 100 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
нови рото брана Avers-Agro Ротационная штригельная борона Green Star Aero 11.3 Euro
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 11.3 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.138 € UAH 289.100 UAH
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 12.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.889 € UAH 360.000 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
27.280 € UAH 1.105.000 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 14 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
9.800 € UAH 396.900 UAH
Капацитет 16.2 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 18 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.973 € UAH 363.400 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
17.040 € UAH 690.300 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.240 € UAH 333.700 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.933 € UAH 361.800 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
22.600 € UAH 915.100 UAH
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.891 € UAH 360.100 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
7.341 € UAH 297.300 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, м.Дніпро
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 556 огласа
Прикажи
Претплати се