Филтри -

Ротациони жетварки за пченка од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Ротациони жетварки за пченка од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.440 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 6 км/ч Број на редови 10
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.840 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кобзевка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6
Година 2004 Километража 3 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Chortkiv
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 6 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се