Филтри -

Ротациони жетварки за пченка од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Ротациони жетварки за пченка од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ротациона жетварка за пченка CLAAS Jaguar 950, 960, 970, 980 z Orbis 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
29.290 € PLN 132.500 PLN
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
49.740 € PLN 225.000 PLN
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Zbuczyn
ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови
3
Контактирајте го продавачот
552,70 € PLN 2.500 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
30.510 € PLN 138.000 PLN
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се