Филтри -

Ротациони жетварки за пченка од Европа

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

93 огласа: Ротациони жетварки за пченка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
30.940 € PLN 138.000 PLN
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Број на редови 10
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Година 2022 Километража 118 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка CLAAS ru 450-6548 ротациона жетварка за пченка CLAAS ru 450-6548
2
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Број на редови 10
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
18.908 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
ротациона жетварка за пченка KEMPER 470 fie ротациона жетварка за пченка KEMPER 470 fie ротациона жетварка за пченка KEMPER 470 fie
3
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се