Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Rostselmash

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Ротациони жетварки за пченка Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови ротациона жетварка за пченка Rostselmash ЖРН-600
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Узбекистан, Tashkent
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се