Филтри -

Ротациони жетварки за пченка New Holland

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Ротациони жетварки за пченка New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
62.100 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, De-48341 Altenberge
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се