Филтри -

Ротациони жетварки за пченка NEW HOLLAND од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Ротациони жетварки за пченка NEW HOLLAND од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.994 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
62.100 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss* ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss* ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss*
3
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се