Филтри -

Ротациони жетварки за пченка NEW HOLLAND од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Ротациони жетварки за пченка NEW HOLLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Boekel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.994 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
62.100 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss* ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss* ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss*
3
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Loenhout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се