Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Kemper од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Ротациони жетварки за пченка Kemper од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
ротациона жетварка за пченка Kemper 475 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Olfen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
77.350 €
Број на редови 10
Година 2018 Километража 600 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
123.500 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
127.300 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
ротациона жетварка за пченка Kemper 475 Plus mit Fahrwerk 400 F
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Број на редови 12
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
73.200 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
121.950 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Albersdorf
ротациона жетварка за пченка Kemper Champion 345
1
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
нови ротациона жетварка за пченка Kemper 475 plus нови ротациона жетварка за пченка Kemper 475 plus нови ротациона жетварка за пченка Kemper 475 plus
3
Контактирајте го продавачот
112.785 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Број на редови 10
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се