Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Kemper

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Ротациони жетварки за пченка Kemper

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2012 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Gronau
ротациона жетварка за пченка Kemper 360
1
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
94.600 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
127.300 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се