Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Claas од Германија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Ротациони жетварки за пченка Claas од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 600 ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 600 ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 600
3
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aichen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aichen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
18.200 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
90.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
22.594 €
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Fürstenstein
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се