Филтри -

Ротациони жетварки за пченка Claas

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Ротациони жетварки за пченка Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Работна брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 600 ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 600 ротациона жетварка за пченка Claas Orbis 600
3
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aichen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.630 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bockel - Gyhum
ротациона жетварка за пченка Claas RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка Claas RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка Claas RU 450 na czesci за делови
3
Контактирајте го продавачот
540,50 € PLN 2.500 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Aichen
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се