Филтри -

Ротациони жетварки за пченка CLAAS

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

27 огласа: Ротациони жетварки за пченка CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови ротациона жетварка за пченка CLAAS RU 450 na czesci за делови
3
Контактирајте го продавачот
531 € PLN 2.500 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2009-01-01 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.594 €
Број на редови 12
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Fürstenstein
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.850 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
11.680 € PLN 55.000 PLN
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Број на редови 12
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900 ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900 ротациона жетварка за пченка CLAAS Orbis 900
3
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
ротациона жетварка за пченка CLAAS Jaguar 950, 960, 970, 980 z Orbis 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се