Филтри -

Реверзибилни плугови Lemken

Резултати од пребарување: 283 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

283 огласа: Реверзибилни плугови Lemken

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.560 €
Година 2012 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
11.600 €
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Ширина на опфаќање 1 м Број на куќишта 3+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
35.600 €
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2014 Ширина на опфаќање 3.85 м Број на куќишта 7
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1+1
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Lemken Diamant реверзибилен плуг Lemken Diamant реверзибилен плуг Lemken Diamant
3
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта 8
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.990 €
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Рожни
реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7 реверзибилен плуг Lemken EurOpal 7
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 245 кс
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Novgorodka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 283 огласа
Прикажи
Претплати се