Филтри -

Реверзибилни плугови LEMKEN

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

196 огласа: Реверзибилни плугови LEMKEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6+1
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Переяслав-Хмельницкий
нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8 нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8 нови реверзибилен плуг LEMKEN Juwel 8
3
Контактирајте го продавачот
35.360 € PLN 167.000 PLN
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Płoskinia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Золочів
реверзибилен плуг LEMKEN Diamant реверзибилен плуг LEMKEN Diamant реверзибилен плуг LEMKEN Diamant
3
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта 8
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, смт. Чабаны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2010 Ширина на опфаќање 2.1 м Број на куќишта 6+1
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
10.600 US$ EUR ≈ 9.837 €
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3+1
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Ширина на опфаќање 1 м Број на куќишта 3+1
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
10.600 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.197 €
Година 01/2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 3.898 €
Година 01/2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.197 €
Година 01/2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.888 €
Година 01/2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.496 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.331 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2008 Ширина на опфаќање 1 м Број на куќишта 4
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 5 км/ч
Година Ширина на опфаќање 1.25 м Број на куќишта 5
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Ширина на опфаќање 1.5 м Број на куќишта 5
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 5 км/ч
Година 2008 Ширина на опфаќање 1.2 м Број на куќишта 4
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
13.400 € Без ДДВ
Година 2010 Ширина на опфаќање 2.75 м Број на куќишта
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се