Филтри -

Реверзибилни плугови Kverneland

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

81 огласа: Реверзибилни плугови Kverneland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
23.300 € Без ДДВ
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Норвешка, Heimdal
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.240 € BGN 29.800 BGN
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
аукција 3.991 € DKK 29.750 DKK
Година 1997 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Zolochiv
реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85 реверзибилен плуг Kverneland LD 85
3
Контактирајте го продавачот
2.593 € UAH 105.000 UAH
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Словачка, Košice
аукција 1.407 € SEK 16.000 SEK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.750 € GBP 9.250 GBP
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
9.671 € PLN 42.000 PLN
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Литванија, Jurbarkas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Ширина на опфаќање 1.6 м Број на куќишта
Полска, Wierzbno
реверзибилен плуг Kverneland реверзибилен плуг Kverneland реверзибилен плуг Kverneland
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Словачка, Šintava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7+1
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
4.545 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
10.360 € PLN 45.000 PLN
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
6.677 € PLN 29.000 PLN
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
7.829 € PLN 34.000 PLN
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се