Филтри -

Реверзибилни плугови KVERNELAND

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

95 огласа: Реверзибилни плугови KVERNELAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.050 €
Година 2004 Ширина на опфаќање 2.25 м Број на куќишта
Германија, 27793 Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Новгородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, с. Иванков
Контактирајте го продавачот
аукција 1.812 € DKK 13.500 DKK
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Золочев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.240 € BGN 29.800 BGN
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
аукција 3.400 €
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
аукција 2.800 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.345 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2017 Ширина на опфаќање 3.3 м Број на куќишта 5+1
Полска, Krasnystaw
Контактирајте го продавачот
4.545 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Австрија, Kalsdorf
реверзибилен плуг KVERNELAND plog реверзибилен плуг KVERNELAND plog
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1900 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Норвешка, Gamle Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
11.370 € GBP 10.000 GBP
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Обединето Кралство, Bodenham
Контактирајте го продавачот
6.210 € PLN 29.000 PLN
Година 1995 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 01/1996 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, Lieve Vrouwepoldersedijk 1B Stad Aan't Haringvliet 3243La, Nederland
Контактирајте го продавачот
28.173 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се