Филтри -

Реверзибилни плугови KUHN

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

62 огласа: Реверзибилни плугови KUHN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.328 € PLN 25.000 PLN
Година 2002 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Mordy
реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Бугарија, Търговище
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Ширина на опфаќање 2 м Број на куќишта 4
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.074 € PLN 28.500 PLN
Година 1997 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Година 2013 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Година 2004 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Романија, Amaru
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, м.Хмельницький
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1995 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 320 кс
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2021 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2017 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.309 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Оски 1
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € DKK 33.500 DKK
Година 1998 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.223 €
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се