Филтри -

Реверзибилни плугови

Резултати од пребарување: 803 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

803 огласа: Реверзибилни плугови, плуг обртач

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Романија
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 105 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта 3
Украина
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Украина
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на куќишта 7
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 6
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
аукција 336,70 € SEK 4.000 SEK
Година 2013 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4
Шведска, Gammalkil
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2010 Ширина на опфаќање Број на куќишта 4+1
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 6
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 4 м Број на куќишта 8
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
34.500 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на куќишта 5+1
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта 4+1
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2009 Ширина на опфаќање 2.5 м Број на куќишта
Германија, Wildeshausen
аукција аукција
Година Ширина на опфаќање Број на куќишта
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
39.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на куќишта 9
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Година 2000 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2020 Ширина на опфаќање Број на куќишта 8
Украина, Снігурівка
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање Број на куќишта 5
Украина, пгт. Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 803 огласа
Прикажи
Претплати се