Филтри -

Пружинести фрези

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

252 огласа: Пружинести фрези

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пружинеста фреза Belotserkovmash БПВ24
1
Контактирајте го продавачот
15.750 US$ EUR ≈ 14.790 €
Година 01/2018 Тип Ширина на опфаќање 24 м
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
аукција 25,25 € SEK 300 SEK
Година Тип Ширина на опфаќање
Шведска, Nybro
Контактирајте го продавачот
7.440 €
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
аукција 353,60 € SEK 4.200 SEK
Година Тип Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 5
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
пружинеста фреза STEKETEE Weeder
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
4.790 € PLN 22.000 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.790 € PLN 22.000 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 8.6 м
Германија, Reddelich
Контактирајте го продавачот
3.266 € PLN 15.000 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
17.200 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Lutsk
пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Број на редови 6
Година 2019 Тип Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 60 мм Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 5
Година 2020 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia нови пружинеста фреза Unia
3
Контактирајте го продавачот
7.740 € Без ДДВ
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Itterbeck
нови пружинеста фреза EINBÖCK AEROSTAR-EXACT 1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови пружинеста фреза Пружинные и зубовые шлейфы 1,5м, 3 секции
1
Контактирајте го продавачот
153,50 € UAH 6.240 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
6.841 € UAH 278.100 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање 12 м
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
8.274 € PLN 38.000 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 10,5M
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 10,5M
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2021 Тип Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година 2003 Тип Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се