Филтри -

Прскалки монтирани на трактор

Резултати од пребарување: 319 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

319 огласа: Прскалки монтирани на трактор

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Капацитет
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 800 л
Година 2000 Километража Капацитет
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
420,60 € UAH 18.000 UAH
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 14 м Работна брзина 1215 км/ч
Година 2017 Километража Капацитет
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
327,10 € UAH 14.000 UAH
Капацитет на резервоар 200 л Ширина на опфаќање 8 м Работна брзина 1215 км/ч
Година 2017 Километража Капацитет
Украина
Контактирајте го продавачот
537,40 € UAH 23.000 UAH
Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 1416 м Работна брзина 1215 км/ч
Година 2017 Километража Капацитет
Украина
нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Opryskiwacz 500/12 / Anbauspritze 500l / 12 m нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Opryskiwacz 500/12 / Anbauspritze 500l / 12 m нови прскалка монтирана на трактор BIARZDKI Opryskiwacz 500/12 / Anbauspritze 500l / 12 m
3
Контактирајте го продавачот
1.483 € PLN 6.959 PLN
Капацитет на резервоар 500 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2023 Километража Капацитет
Полска, Hajnówka
Контактирајте го продавачот
1.398 € PLN 6.560 PLN
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2019 Километража Капацитет
Полска, Jedwabne
нови прскалка монтирана на трактор LISICKI опрыскиватель 600л
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.698 € KZT 850.000 KZT
Капацитет 120 л/мин Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 07/2022 Километража Капацитет 15 ха/час
Казахстан, Кокшетау
нови прскалка монтирана на трактор LISICKI Опрыскиватель 800л нови прскалка монтирана на трактор LISICKI Опрыскиватель 800л нови прскалка монтирана на трактор LISICKI Опрыскиватель 800л
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.098 € KZT 1.050.000 KZT
Капацитет 120 л/мин Капацитет на резервоар 800 л Ширина на опфаќање 16 м
Година 03/2022 Километража Капацитет 20 ха/час
Казахстан, Кокшетау
прскалка монтирана на трактор Toselli Kompakt Mini Air 8m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 600 л
Година Километража Капацитет
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
17.850 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 1900 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2010 Километража Капацитет
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1600 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2022 Километража Капацитет
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2023 Километража Капацитет
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1600 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2015 Километража Капацитет
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
952,40 € GBP 850 GBP
Капацитет на резервоар 600 л
Година 1998 Километража Капацитет
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 400 л Ширина на опфаќање 12 м Работна брзина 8 км/ч
Година 01/2023 Километража Капацитет 6 ха/час
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
аукција 125 € Без ДДВ
Година Километража Капацитет
Холандија, Grashoek
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Agriline
прскалка монтирана на трактор HARDI MASTER PLUS 1500
1
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2019 Километража Капацитет
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
703,30 € PLN 3.300 PLN
Година 2021 Километража Капацитет
Полска, Podegrodzie
нови прскалка монтирана на трактор Biardzki P329/5 нови прскалка монтирана на трактор Biardzki P329/5 нови прскалка монтирана на трактор Biardzki P329/5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.556 € PLN 7.300 PLN
Капацитет на резервоар 600 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2021 Километража Капацитет
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
1.897 € PLN 8.900 PLN
Капацитет на резервоар 400 л
Година 2021 Километража Капацитет
Полска, Podegrodzie
прскалка монтирана на трактор 1200 l
1
Контактирајте го продавачот
4.262 €
Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2022 Километража Капацитет
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2022 Километража Капацитет
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
аукција 125 € Без ДДВ
Година Километража Капацитет
Холандија, Grashoek
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 21 м
Година 1992 Километража Капацитет
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 18 м
Година 1995 Километража Капацитет
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 319 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се