Земјоделски валјак NIEMEYER 900/160 - 9 Ringe (10818-39841)

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
831,93 €
Контактирајте го продавачот
Марка NIEMEYER
Модел 900/160 - 9 Ringe
Тип земјоделски валјак
Локација Германија 49828 Neuenhaus
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10818-39841
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
земјоделски валјак NIEMEYER 1,70 m NIEMEYER 1,70 m 950 € Земјоделски валјак Германија, 49844 Bawinkel
земјоделски валјак Kotte 7-90/120 Kotte 7-90/120 714,29 € Земјоделски валјак Германија, 48488 Emsbüren
земјоделски валјак Sonstige 90/120 Sonstige 90/120 630,25 € Земјоделски валјак 1.2 м Германија, 49828 Neuenhaus