Земјоделски валјак NIEMEYER 1,70 m

PDF
PDF
950 €
Контактирајте го продавачот
Марка NIEMEYER
Модел 1,70 m
Тип земјоделски валјак
Локација Германија 49844 Bawinkel
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 12521-162917
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Wendepacker,
1,70 m Arbeitsbreite,
9 Ringe,
Ringdurchmesser: 900 mm,
Fangarme,
Nachläufer: Nockenringwalze,
11 Ringe,
Ringdurchmesser: 550 mm,
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
земјоделски валјак BRIX Doppelringpacker BRIX Doppelringpacker цена на барање Земјоделски валјак 1.8 м Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
земјоделски валјак Silowolff 3m Silowolff 3m 1.000 € Земјоделски валјак 1994-08 Германија, 17094 Pragsdorf
земјоделски валјак UNTERGRUNDPACKER UNTERGRUNDPACKER 1.000 € Земјоделски валјак Германија, Königslutter