Нови земјоделски валјак AGROALEX 450

PDF
PDF
6.050 €
Нето цена
7.381 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка AGROALEX
Модел 450
Тип земјоделски валјак
Година на производство 2022
Нето тежина 1900 кг
Локација Италија Curtatone
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID EJ29404
Опис
Ширина на опфаќање 45 м
Состојба
Состојба нов
Гаранција: 1 година
Дополнителни информации
Боја црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
земјоделски валјак MASCHIO aquila 5000 MASCHIO aquila 5000 6.000 € Земјоделски валјак 1998-08-08 Италија, It-25024 Leno
нови земјоделски валјак Planter КЗК-6 Нови Planter КЗК-6 4.839 € Земјоделски валјак 01/2022 6.3 м Украина, Кропивницький