Тркала трактор HTZ 243К

PDF
PDF
35.470 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
1.400.000 UAH
29.558,33 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка HTZ
Модел 243К
Тип тркала трактор
Година на производство 03/2019
Прва регистрација 2019-04-12
Километража 1000 км
Работни часови 1 м/ч
Локација Украина Черкаси
Датум на објавување мај 01, 2022
Agriline ID LX28265
Мотор
Сила 250 кс (184 kW)
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја сив
Дополнителни информации
Украински
Трактор колесный ХТЗ-243К.2019г.Наработка 1000м/ч. Полностью готов к работе. Форма оплаты безналичная.
Колісний трактор ХТЗ-243К.2019г.Наработка 1000м/ч. Повністю готовий до роботи. Форма оплати безготівковий.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи