Трактор гасеничар CATERPILLAR D6-20

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
267.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел D6-20
Тип трактор гасеничар
Година на производство 2021
Работни часови 3863 м/ч
Локација Полска Łomianki
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот GZ900536
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Опрема за гасеничар
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
AIR CONDITIONER
BLADE, S
CE PLATE
LGP
LIGHTING
PRODUCT LINK
WASTE ARRANGEMENT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
трактор гасеничар CATERPILLAR D6RIIIXL CATERPILLAR D6RIIIXL 91.380 € Трактор гасеничар 2008 7500 м/ч Полска, Łomianki
трактор гасеничар CATERPILLAR D6NLGP CATERPILLAR D6NLGP 145.000 € Трактор гасеничар 2014 5920 м/ч Полска, Łomianki
трактор гасеничар JOHN DEERE 8370rt JOHN DEERE 8370rt 237.000 € Трактор гасеничар 2020-08-08 1561 м/ч Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
трактор гасеничар CASE IH STX 530 CASE IH STX 530 72.000 € Трактор гасеничар 2007 7665 м/ч Полска, ROKITNO
трактор гасеничар JOHN DEERE 8430T JOHN DEERE 8430T 65.000 € Трактор гасеничар 2008 9142 м/ч Полска, Srebrna Góra