Товарна количка за житни зрна PETKUS

PDF
PDF
15.000 US$
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 13.710 €
12.500 US$
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка PETKUS
Тип товарна количка за житни зрна
Година на производство 2014
Зафатнина 21 м³
Локација Украина Решетилівка
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID LW30566
Опис
Потребна сила на трактор 150 кс
Зафатнина 21 м³
Висина за истовар 4.2 м
Вкупни димензии 5.1 м × 3.2 м × 3.3 м
Оски
Марка BPW
Оски 2
Состојба на гумите 70 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
товарна количка за житни зрна BRONTON BRONTON 16.360 € Товарна количка за житни зрна 2014 Украина, Туринка
товарна количка за житни зрна E-Z Trail 860 E-Z Trail 860 23.000 US$ Товарна количка за житни зрна 2014 30 м³ Украина, Біла Церква
товарна количка за житни зрна BROCHARD TR 45 BROCHARD TR 45 75.500 € Товарна количка за житни зрна 05/2011 320 кс Украина, Вінниця
товарна количка за житни зрна KINZE 850 Harvest KINZE 850 Harvest 37.000 US$ Товарна количка за житни зрна 2009 Украина, Звенигородка