Собирач со валјаци IDASS RC 6 360

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
1.400 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка IDASS
Модел RC 6 360
Тип собирач со валјаци
Година на производство 1995
Локација Франција SEVIGNY WALEPPE
Датум на објавување сеп 19, 2022
Каталошки број на продавачот 1891717
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Type of ad: For sale / Offers
Working width: 3.600 m
Approximate year
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
собирач со валјаци CLAAS PU 300 CLAAS PU 300 3.000 € Собирач со валјаци 1994 Германија, Langenau
собирач со валјаци IDASS Pickup IDASS Pickup 750 € Собирач со валјаци 2012-01-01 Холандија, Horst
собирач со валјаци CLAAS PU 300 CLAAS PU 300 2.900 € Собирач со валјаци 1998 Германија, Liebenwalde
собирач со валјаци CLAAS PICK UP 300 CLAAS PICK UP 300 2.950 € Собирач со валјаци 1999 3 м Германија, Vohburg a.d. Donau