Собирач со валјаци IDASS 417

PDF
PDF
1.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка IDASS
Модел 417
Тип собирач со валјаци
Година на производство 1998
Локација Франција SEVIGNY WALEPPE
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1892377
Опис
Ширина на опфаќање 4.2 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Француски
Type of ad: For sale / Offers
Working width: 4.200 m
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
собирач со валјаци IDASS RC 6 360 IDASS RC 6 360 1.400 € Собирач со валјаци 1995 Франција, SEVIGNY WALEPPE
собирач со валјаци CLAAS PU 300 CLAAS PU 300 2.900 € Собирач со валјаци 1998 Германија, Liebenwalde
собирач со валјаци CLAAS PICK UP 300 CLAAS PICK UP 300 2.950 € Собирач со валјаци 1999 3 м Германија, Vohburg a.d. Donau
собирач со валјаци IDASS Pickup IDASS Pickup 750 € Собирач со валјаци 2012-01-01 Холандија, Horst
собирач со валјаци CLAAS PU300 CLAAS PU300 4.250 € Собирач со валјаци 2000-01-01 Холандија, Horst