Нови систем за наводнување Scova TAMBURI IRIGATII

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Scova
Модел TAMBURI IRIGATII
Тип систем за наводнување
Година на производство 04/2021
Локација Романија
Датум на објавување мај 06, 2022
Agriline ID QT25904
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Романски
Firma ROAGRO, va pune la dispozitie tamburi irigatii, marca SCOVA. Oferim modele diferite, in dimensiuni variabile, cu lungimi de la 150m pana la 870m / cu diametre de la Ø50mm pana la Ø140mm.
Echipamente disponibile cu livrare din stoc sau la comanda:
- Tambur irigatii Scova 90/300
- Tambur irigatii Scova 90/350
- Tambur irigatii Scova 90/400
- Tambur irigatii Scova 90/450
- Tambur irigatii Scova 90/500
- Tambur irigatii Scova 100/300
- Tambur irigatii Scova 100/350
- Tambur irigatii Scova 100/400
- Tambur irigatii Scova 100/450
- Tambur irigatii Scova 100/500
- Tambur irigatii Scova 100/550
- Tambur irigatii Scova 110/300
- Tambur irigatii Scova 110/350
- Tambur irigatii Scova 110/400
- Tambur irigatii Scova 110/450
- Tambur irigatii Scova 110/500
- Tambur irigatii Scova 110/550

Tamburii pentru irigatii SCOVA vin echipati cu diferite accesorii in functie de cerinta clientului. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la:
Telefon/WhatsApp: покажи контакти sau покажи контакти
Email: покажи контакти
Facebook: @roagro.scova
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
систем за наводнување IRRIFRANCE Javelin IRRIFRANCE Javelin 3.000 € Систем за наводнување 1998 Романија, Bihor
нови систем за наводнување Casella Нови Casella цена на барање Систем за наводнување 2021 Казахстан, Алматы