Нови систем за наводнување Scova LINIARA IRIGATII SIMPLA SAU CU PIVOTARE

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Scova
Модел LINIARA IRIGATII SIMPLA SAU CU PIVOTARE
Тип систем за наводнување
Локација Романија
Датум на објавување мај 06, 2022
Agriline ID BR25920
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Романски
Firma ROAGRO, va pune la dispozitie instalatii pentru irigatii, tip LINIARA SIMPLA SAU CU PIVOTARE, marca SCOVA.
Echipamentele pentru irigatii marca SCOVA, pot fi configurate in functie de necesarul clientilor, tipul culturilor si de asezarea geografica a terenului.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la:
Telefon/WhatsApp: покажи контакти sau покажи контакти
Email: покажи контакти
Facebook: @roagro.scova
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
систем за наводнување IRRIFRANCE Javelin IRRIFRANCE Javelin 3.000 € Систем за наводнување 1998 Романија, Bihor
систем за наводнување BAUER E3,E5 BAUER E3,E5 8.000 € Систем за наводнување 1998 Полска, Sadlno