Огласот Систем за наводнување IRRIFRANCE Optima 1020 TTI haspel е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
систем за наводнување IRRIFRANCE Optima 1020 TTI haspel
Продадено
1/6
Цена:
на барање
Марка IRRIFRANCE
Модел Optima 1020 TTI haspel
Тип систем за наводнување
Година на производство 2021
Локација Холандија Broekland/Lemele
Датум на објавување апр 28, 2022
Каталошки број на продавачот 74457
Оски
Оски 1
Предна оска 1
Состојба на гумите 100 %
Задна оска 1
Состојба на гумите 100 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Холандски
Pipe length: 1,115 feet
Pipe diameter: 4.33 inches
Tire Brand: Alliance 31x15.50-15
prijs: On Request
Irrifrance Optima 1020 Nieuw
Irridoseur bergening computer
Slang 110 mm lengte 340 meter
Hydraulische steunpoot
draaikrans
Banden Alliance 31x15.50-15
machine nummer 74457
Прикажи цел коментар
Системи за наводнување IRRIFRANCE
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се