Систем за наводнување IRRIFRANCE Javelin

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
3.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка IRRIFRANCE
Модел Javelin
Тип систем за наводнување
Година на производство 1998
Локација Романија Bihor
Датум на објавување апр 30, 2022
Agriline ID YW22193
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Романски
Tambur irigat Irrifrance Javelin, an 1998, diametru furtun 90, lungime aprox.300m, stare buna de lucru.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
систем за наводнување IRTEC Irriland 150\50 IRTEC Irriland 150\50 3.600 € Систем за наводнување 2021 пружина/пружина Романија, Budila Brasov
систем за наводнување BAUER 90.330 BAUER 90.330 3.200 € Систем за наводнување 2000 Италија, Roma
систем за наводнување BAUER E3,E5 BAUER E3,E5 8.000 € Систем за наводнување 1998 Полска, Sadlno