Силажен комбајн JOHN DEERE 7480 4x4

PDF
силажен комбајн JOHN DEERE 7480 4x4
1/1
PDF
104.000 €
Нето цена
125.840 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка JOHN DEERE
Модел 7480 4x4
Тип силажен комбајн
Година на производство 2014
Работни часови 4300 м/ч
Локација Чехија Å Umperk
Датум на објавување мар 22, 2023
Каталошки број на продавачот 15748
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Силажен комбајн JOHN DEERE 7480 4x4

Чешки
Kemper 360 PLUS
Pick up 630C
Cutterhead with 40 grass knives
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

силажен комбајн JOHN DEERE 7480 JOHN DEERE 7480 99.000 € Силажен комбајн 2014 3481 м/ч Чехија, Habry
силажен комбајн JOHN DEERE 8800 JOHN DEERE 8800 264.500 € Силажен комбајн 2018 3030 м/ч Чехија, LnãÅ˜E