Силажен комбајн JOHN DEERE 7480

PDF
PDF
99.000 €
Нето цена
119.790 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка JOHN DEERE
Модел 7480
Тип силажен комбајн
Година на производство 2014
Работни часови 3481 м/ч
Локација Чехија Habry
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1Z07480YPEM514159
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Силажен комбајн JOHN DEERE 7480

Чешки
Cutterhead with 40 grass knives
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

силажен комбајн JOHN DEERE 7480 4x4 JOHN DEERE 7480 4x4 104.000 € Силажен комбајн 2014 4300 м/ч Чехија, Å Umperk
силажен комбајн JOHN DEERE 8800 JOHN DEERE 8800 264.500 € Силажен комбајн 2018 3030 м/ч Чехија, LnãÅ˜E
силажен комбајн JOHN DEERE 7380 JOHN DEERE 7380 85.440 € Силажен комбајн 2013 3361 м/ч Полска, Chełmno