Силажен комбајн FENDT Katana 65

PDF
PDF
88.210 €
Нето цена
399.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка FENDT
Модел Katana 65
Тип силажен комбајн
Година на производство 2014
Работни часови 2818 м/ч
Локација Полска Zbuczyn
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID NA33275
Мотор
Марка Mercedes Benz
Тип V-облик
Број на цилиндри 8
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Силажен комбајн FENDT Katana 65

Полски
Sieczkarnia polowa Fendt Katana 65
Silnik mercedes V8
2818 silnik
na wyposażeniu
+Pick UP idass 5m ( podbieracz do trawy )
+kosiarka do poplonów 5m Direct Disc Direct Cut
+kamera cofania
przystawka Kemper 375plus lub 360 plus za dopłatą
więcej informacji udzielę telefonicznie
Faktura VAT

Pick Up + kosiarka Direct Cut Direct Disc do poplonów
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JOHN DEERE 7380 88.210 € Силажен комбајн 2013 3361 м/ч Полска, Chełmno
KRONE Big X 500 97.490 € Силажен комбајн 2012 2570 м/ч Полска, Zakrzów
FENDT KATANA 65 89.500 € Силажен комбајн 2013 3740 м/ч Германија, 17098 Friedland
CLAAS Jaguar 950 118.900 € Силажен комбајн 2013 Полска, Zbuczyn