Нови силажен комбајн Erdallar ROW INDEPENDENT SILAGE MACHINE

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Erdallar
Модел ROW INDEPENDENT SILAGE MACHINE
Тип силажен комбајн
Нето тежина 1240 кг
Локација Турција BALIKESİR
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID GL30426
Опис
Ширина на опфаќање 1.2 м
Капацитет 40 т/ч
Работна брзина 10 км/ч
Вкупни димензии 1.87 м × 3.3 м × 4.35 м
Оски
Оски 1
Големина на гуми 175 x 70 x 13
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Нови силажен комбајн Erdallar ROW INDEPENDENT SILAGE MACHINE

Англиски
Required Tractor Power: 70 HP
Tractor PTO Speed: 540 / 750 / 1000 RPM
Gerekli Traktör Gücü: 70 HP
Traktör Kuyruk Mili Devri: 540 / 750 / 1000 RPM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Fendt Katana 65 189.210 € Силажен комбајн 20-07-24 2628 м/ч Германија, Dinkelsbühl
Fendt Katana65 109.500 € Силажен комбајн 2012 3814 м/ч Германија, Kunde
John Deere 9800i 309.000 € Силажен комбајн 2019 2400 м/ч Германија, Pragsdorf