Шумски трактор CATERPILLAR 545C

PDF
шумски трактор CATERPILLAR 545C
1/1
PDF
305.525,58 US$
≈ 295.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 545C
Тип шумски трактор
Година на производство 2014
Работни часови 13000 м/ч
Локација Бразил Desterro de Entre Rios
Датум на објавување авг 04, 2022
Каталошки број на продавачот 00207136
Мотор
Гориво дизел
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Португалски
Localização: Belo Horizonte / MG
Tipo: Clambunk
545C Ano: 2014 - Horimetro: 13.000 h
Equipamentos 100% operacional e trabalhando
único dono
02 pneus bons e 02 mais gastos
todo revisado
muito nova
pegar e trabalhar K
Cabine fechada
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
шумски трактор CATERPILLAR 545C CATERPILLAR 545C 135.500 € Шумски трактор 12/2014 7770 м/ч Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 525C CATERPILLAR 525C 105.500 € Шумски трактор 12/2013 8790 м/ч Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 545C CATERPILLAR 545C 92.500 € Шумски трактор 12/2012 8870 м/ч Германија, Lübeck
шумски трактор CATERPILLAR 535C CATERPILLAR 535C 98.700 € Шумски трактор 11/2011 10017 м/ч Германија, Lübeck
шумски трактор JOHN DEERE 648H JOHN DEERE 648H 97.500 € Шумски трактор 12/2015 8917 м/ч Германија, Lübeck
шумски трактор JOHN DEERE 748H JOHN DEERE 748H 126.500 € Шумски трактор 11/2013 6350 м/ч Германија, Lübeck