Секач за маслена репка ZURN Rapsvorsatz (passt an JD 955)

PDF
PDF
1.100 €
Нето цена
1.309 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка ZURN
Модел Rapsvorsatz (passt an JD 955)
Тип секач за маслена репка
Локација Германија Bad Lauterberg / Barbis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот M026035
Опис
Ширина на опфаќање 3 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
1 gebr. Zürn Rapsvorsatz
mech. Messer links und recht
vom John Deere 955
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
секач за маслена репка ZURN Rapsprofi II ZURN Rapsprofi II 5.700 € Секач за маслена репка Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
секач за маслена репка ZURN Rapsmesser ZURN Rapsmesser 450 € Секач за маслена репка 1998-08-08 Германија, 49716 (K)Rühle
секач за маслена репка ZURN Rapsprofi II ZURN Rapsprofi II 7.800 € Секач за маслена репка 2016 7.6 м Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
секач за маслена репка FENDT RAPSSEITENMESSER FENDT RAPSSEITENMESSER 1.500 € Секач за маслена репка 2009 Германија, Stendal / Borstel