Секач за маслена репка ZURN Rapsprofi II

PDF
секач за маслена репка ZURN Rapsprofi II
1/1
PDF
7.800 €
Нето цена
9.282 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка ZURN
Модел Rapsprofi II
Тип секач за маслена репка
Година на производство 2016
Локација Германија Sülzetal, OT Altenweddingen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 3008
Опис
Ширина на опфаќање 7.6 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Art: Gebrauchtmaschine
Anbieter: gewerblich
Zürn Rapsprofi II Rapstisch Arbeitsbreite 7,60m mit 2 mech. Seitenmessern
passend zum John Deere 625R-Schneidwerk
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
секач за маслена репка CASE IH Zurn CASE IH Zurn 8.500 € Секач за маслена репка 2015 9 м Украина, Звенигородка
секач за маслена репка ZURN ZURN 8.000 US$ Секач за маслена репка 2010 9.1 м Украина, Сумы
секач за маслена репка ZIEGLER Koolzaadmes ZIEGLER Koolzaadmes 7.500 € Секач за маслена репка 2014 Холандија, Swifterbant
секач за маслена репка NEW HOLLAND NEW HOLLAND 1.850 € Секач за маслена репка 3.96 м Германија, Vohburg a.d. Donau