Секач за маслена репка ZURN Rapsmesser

PDF
PDF
450 €
Контактирајте го продавачот
Марка ZURN
Модел Rapsmesser
Тип секач за маслена репка
Прва регистрација 1998-08-08
Локација Германија 49716 (K)Rühle
Датум на објавување сеп 09, 2022
Каталошки број на продавачот 12529-158939
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Германски
Rapsmesser,
1 Stück,
mech. angetrieben,
passend an:
John Deere Schneidwerk,
Serie: 800,
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
секач за маслена репка ZURN Rapsprofi II ZURN Rapsprofi II 7.800 € Секач за маслена репка 2016 7.6 м Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
секач за маслена репка FENDT RAPSSEITENMESSER FENDT RAPSSEITENMESSER 1.500 € Секач за маслена репка 2009 Германија, Stendal / Borstel
секач за маслена репка NEW HOLLAND NEW HOLLAND 1.850 € Секач за маслена репка 3.96 м Германија, Vohburg a.d. Donau