Секач за маслена репка ZURN RapsProfi 625R 7,6m Rapstisch

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
5.700 €
Нето цена
6.783 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка ZURN
Модел RapsProfi 625R 7,6m Rapstisch
Тип секач за маслена репка
Година на производство 2009
Локација Германија Schöntal-Westernhausen
Датум на објавување сеп 22, 2022
Agriline ID YQ29768
Опис
Ширина на опфаќање 7.6 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Zürn Rapsprofi II Rapstisch
passend zum John Deere 625R-Schneidwerk
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
секач за маслена репка ZURN ZURN 8.000 US$ Секач за маслена репка 2010 9.1 м Украина, Сумы
секач за маслена репка FENDT RAPSSEITENMESSER FENDT RAPSSEITENMESSER 1.500 € Секач за маслена репка 2009 Германија, Stendal / Borstel
секач за маслена репка ZURN Rapsprofi II ZURN Rapsprofi II 5.700 € Секач за маслена репка Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
секач за маслена репка ZURN Rapsmesser ZURN Rapsmesser 450 € Секач за маслена репка 1998-08-08 Германија, 49716 (K)Rühle