Секач за маслена репка OGNAS 7,6 м

PDF
PDF
2.800 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка OGNAS
Модел 7,6 м
Тип секач за маслена репка
Година на производство 2015
Локација Украина Звенигородка
Датум на објавување авг 27, 2023
Agriline ID ZD25069
Опис
Ширина на опфаќање 7.6 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов

Дополнителни информации — Секач за маслена репка OGNAS 7,6 м

Руски
Наличие: В наличии
Тип: Рапсовый стол
Рабочая скорость км/ч: 4.5-7
Ширина захвата, (м.): 7,6
Подходит под марку: John Deere
Подходит под тип техники: Жатка зерновая
Рабочая скорость, (км./ч.): 4,5-7
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

OGNAS 7,6 м 2.800 € Секач за маслена репка 2018 7.6 м Украина, Zvenyhorodka
OGNAS 7,6 м 2.800 € Секач за маслена репка 2000 7.6 м Украина, Zvenyhorodka
Case IH Zurn 8.500 € Секач за маслена репка 2015 9 м Украина, Zvenyhorodka
Biso Biso 7.700 € Секач за маслена репка 2007 7.6 м Украина, Zvenyhorodka
John Deere Zurn 11.000 € Секач за маслена репка 2017 7.6 м Украина, Zvenyhorodka
Biso Biso 8.500 € Секач за маслена репка 1998 9 м Украина, Zvenyhorodka