Огласот Секач за маслена репка CLAAS RAPSAUSRÜSTUNG VARIO SCHNEIDWERK е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
секач за маслена репка NEW HOLLAND NEW HOLLAND 1.850 € Секач за маслена репка 3.96 м Германија, Vohburg a.d. Donau
секач за маслена репка CLAAS CLAAS 8.700 € Секач за маслена репка 2000 7.5 м Украина, Звенигородка
нови секач за маслена репка CLAAS Max Flex Нови CLAAS Max Flex цена на барање Секач за маслена репка Украина, Ружин
секач за маслена репка CLAAS RAPSAUSRÜSTUNG VARIO SCHNEIDWERK
Продадено
1/4
Марка CLAAS
Модел RAPSAUSRÜSTUNG VARIO SCHNEIDWERK
Тип секач за маслена репка
Локација Германија Meppen-Versen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MEP2526895
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis inkl. MwSt. 19 %: 2.380 €
Rapsschneidwerk
Stroheinleger
Schneidwerk
gebr. Rapsausrüstung
1x hydr. Rapstrennmesser
Einlegebleche
Schutzbleche
Keilriemen
passend zum Claas Vario Schneidwerk
Прикажи цел коментар