Секач за маслена репка CLAAS RAPSAUSRÜSTUNG V660

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CLAAS
Модел RAPSAUSRÜSTUNG V660
Тип секач за маслена репка
Локација Германија Töging
Датум на објавување јул 31, 2022
Agriline ID TK27518
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis: Preis auf Anfrage
Art: Neumaschine
Anbieter: gewerblich
aus Vario 660-Schneidwerk
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
секач за маслена репка NEW HOLLAND NEW HOLLAND 1.850 € Секач за маслена репка 3.96 м Германија, Vohburg a.d. Donau
секач за маслена репка CLAAS CLAAS цена на барање Секач за маслена репка 5 м Украина, Переяслав-Хмельницкий
нови секач за маслена репка CLAAS Max Flex Нови CLAAS Max Flex цена на барање Секач за маслена репка Украина, Ружин