Самоодни мулчер FERRI BROYEUR

PDF
PDF
35.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка FERRI
Модел BROYEUR
Тип самоодни мулчер
Година на производство 2017
Локација Франција AURILLAC
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот ELV6034
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Француски
HEURES LE 24/11/2021: 368h
Disponibilite: NOUS CONSULTER
Date_MEC: 20170207
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
самоодни мулчер PRINOTH M 450H PRINOTH M 450H 19.990 € Самоодни мулчер 2020 Австрија, Zwettl
самоодни мулчер PT-400 PT-400 цена на барање Самоодни мулчер 415 кс Украина, м. Бровари
самоодни мулчер PT-475 PT-475 цена на барање Самоодни мулчер 475 кс Украина, м. Бровари