Нови рото фреза Avr multivator

PDF
PDF
18.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка Avr
Модел multivator
Тип рото фреза
Година на производство 2021
Локација Холандија Maasdam
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19590
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја тиркизен
Дополнителни информации
Холандски
Quantity: 1
Unit: Stuk
AVR Multivator frontfrees met rugvormers
108 WIDIA haken
frontrol
koppensneller
loopwielen
wegverlichting met breedtemarkering
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
рото фреза BASELIER FF 310 BASELIER FF 310 цена на барање Рото фреза 2020 Холандија, Nieuwe-Tonge
рото фреза CELLI G190-310 CELLI G190-310 18.500 € Рото фреза 2018 3 м Холандија, Swifterbant
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 13.500 € Рото фреза 2008 3 м Холандија, Heijningen