Рото фреза Avr RSF2000 6x50

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Avr
Модел RSF2000 6x50
Тип рото фреза
Година на производство 2007
Локација Холандија Krabbendijke
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Agriline ID MR28461
Опис
Ширина на опфаќање 3 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Gebr. Weststrate B.V.
Zuidweg 13-15
4413 NL Krabbendijke
Netherlands
Tel: покажи контакти
покажи контакти
e-mail: покажи контакти (українська / русский)

Rijafstand: 50 cm
prijs: Op aanvraag
Meerhaken systeem
3 versnellingen
aangedreven diabolorol
Прикажи цел коментар
Gebr. Weststrate B.V.
Zuidweg 13-15
4413 NL Krabbendijke
Netherlands
Tel: покажи контакти
покажи контакти
e-mail: покажи контакти (українська / русский)
Gebr. Weststrate B.V.
Zuidweg 13-15
4413 NL Krabbendijke
Netherlands
Tel: покажи контакти
покажи контакти
e-mail: покажи контакти (українська / русский)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 13.500 € Рото фреза 2008 3 м Холандија, Heijningen
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 цена на барање Рото фреза 2008 3 м Холандија, Maasdam