Рото фреза Avr Multivator

PDF
PDF
7.500 €
Нето цена
9.075 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Avr
Модел Multivator
Тип рото фреза
Година на производство 2006
Локација Холандија Oostburg
Датум на објавување вчера
Agriline ID GF28884
Опис
Ширина на опфаќање 3 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Холандски
Country: Netherlands (the)
Nette AVR Multivator met Hardi spuittanken
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
рото фреза Avr RSF2000 6x50 Avr RSF2000 6x50 цена на барање Рото фреза 2007 3 м Холандија, Krabbendijke
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 13.500 € Рото фреза 2008 3 м Холандија, Heijningen
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 цена на барање Рото фреза 2008 3 м Холандија, Maasdam
рото фреза Frees EL122-280 Frees EL122-280 9.950 € Рото фреза 2020 Холандија, Varsseveld