Огласот Рото фреза Avr Multivator е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
рото фреза Avr RSF2000 6x50 Avr RSF2000 6x50 цена на барање Рото фреза 2007 3 м Холандија, Krabbendijke
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 13.500 € Рото фреза 2008 3 м Холандија, Heijningen
рото фреза CELLI G190/310 CELLI G190/310 цена на барање Рото фреза 2008 3 м Холандија, Maasdam
рото фреза Avr Multivator
Продадено
1/5
Цена:
на барање
Марка Avr
Модел Multivator
Тип рото фреза
Година на производство 2007
Локација Холандија Maasdam
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 23863
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 090981M475
Дополнителни информации
Холандски
prijs: Prijs op aanvraag
Quantity: 1
Unit: Stuk
Zeer mooie frontfrees
widia tanden onlangs vernieuwd